BEZPIECZNE USUWANIE NIECHCIANEJ CIĄŻY TABLETKI PORONNE ABORCJA W DOMU

BEZPIECZNE USUWANIE NIECHCIANEJ CIĄŻY
TABLETKI PORONNE ABORCJA W DOMUOd 2003 roku oferuję potrzebującym kobietom tabletki wczesnoporonne do 12 tyg ciąży. Leki, którymi dysponuję to oryginalnie zablistrowane środki renomowanej na rynku światowym firmy Pfizer- misoprostol (cytotec200) oraz mifepristone (ru486) – nie dostępne już u innego dystrybutora. (Nie oferuję tanich polskich zamienników, nie przynoszących oczekiwanego efektu)


Pomoc z mojej strony ma na celu przywracanie miesiączki metodą farmakologiczną. Kurację taką przeprowadza się w warunkach domowych, bez jakichkolwiek komplikacji.PAMIĘTAJ NIE ZOSTANIESZ SAMA Z PROBLEMEM !*** Podczas kuracji jestem w stałym kontakcie z pacjentką. Monitoruje przebieg zabiegu od zażycia pierwszej dawki aż do kontrolnej wizyty u swojego lekarza.

***Dbam o odpowiedni dobór leków do każdego pacjenta (waga, wiek, tydzień ciąży, krotność kuracji)

***Pomagam również pacjentkom, które zostały oszukane u innych sprzedawców (mowa tutaj o kuracjach tanimi zamiennikami)

***Tabletki, które posiadam to oryginalne środki pochodzące ze szpitali w Anglii – kraju, gdzie aborcja farmakologiczna jest legalna.

***Leki są produkowane przez firmę Pfizer Inc. – największą firmę farmaceutyczna świata. Posiadają wszystkie atesty i certyfikaty.

***Zamawiając u mnie otrzymasz pełną spolszczoną instrukcje dawkowania, oryginalną ulotkę informacyjną, leki w blistrach, daty ważności do końca 2017r.

*** W rozmowie telefonicznej dowiesz się dokładnie o przebiegu kuracji, przeciwwskazaniach do niej, reakcji organizmu na tabletki oraz przygotowaniu do kuracji.
Koszt zestawu:

1.zestaw to 12 tabletek arthrotec + jedna tabletka mifepristone (ru486) cena 280 zł

2.zestaw to 12 tabletek cytotec + jedna tabletka mifepristone (ru486) cena 350 zł

3.ZESTAW MISOPROSTOL 200 FIRMY CIPLA(ZESTAW HOLENDERSKI WYŁĄCZNIE DO 7 TYGODNIA)KOSZT 260ZŁDzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy i odpowiedzialności unikniesz niepotrzebnych nerwów oraz możliwych powikłań wynikających z niewiedzy o danych środkach. Jestem osobą uczciwą, oferuję tylko paczki z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą – aby pacjentka miała 100% pewność zgodności towaru z opisem.

Jeżeli jesteś zdecydowana świadoma swojej decyzji skontaktuj się telefonicznie lub mailowo.


UWAGA! Oferuję tylko oryginalne i skuteczne środki poronne, których wartość rynkowa za granicą za każdy zestaw wynosi około 80 GBP. Jeśli szukasz tanich polskich zamienników ta oferta nie jest skierowana dla Ciebie.
Tabletki zamawiam hurtowo, posiadam najniższe ceny za towar najwyższej jakości.

Script logo